Zamknij

Szanowni klienci!




Pragniemy poinformować, że w dniu 14 sierpnia 2017 firma Bager będzie nieczynna, za niedogodności przepraszamy.

OFERTA FIRMY BAGER

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu części zamiennych do maszyn budowlanych jak również w ich profesjonalnym serwisie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

CZĘŚCI DO MASZYN BUDOWLANYCH

SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH

CZĘŚCI SILNIKOWE

PODWOZIA GĄSIENICOWE


ELEMENTY MOSTÓW NAPĘDOWYCH

ŁYŻKI, ZĘBY, LEMIESZE

FILTRY, OLEJE
OPONY, FELGI

SZYBY DO MASZYN BUDOWLANYCH

O FIRMIE

Firma BAGER jest bezpośrednim importerem części zamiennych na potrzeby maszyn Caterpillar, Case, JCB oraz innych. W swojej ofercie posiadamy części oryginalne oraz oraz ich alternatywne odpowiedniki.

Naszą firmę tworzy zespół ludzi dysponujących doskonałą wiedzą techniczną oraz znajomością oferowanych przez nas produktów.

Wieloletnia współpraca z dostawcami jak również rozbudowana logistyka pozwalają nam dostarczyć Państwu części w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie.

BAGER - OGÓLNE WARUNKI UMÓW (OWU)

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz
Pawlukiewicz

Kierownik Działu Handlowego


663 920 265
pawlukiewicz@bager.com.pl

Marcin
Jabłoński

Kierownik Działu Logistyki


533 963 587
jablonski.m@bager.com.pl

Joanna
Siejka-Majchrzak

Sekretariat


32 238 63 23
bager@bager.com.pl

Jolanta
Wasilewska

Dział administracji


32 238 63 23
wasilewska.j@bager.com.pl

Jacek
Wasilewski

Specjalista ds. Handlowych


724 904 528
jacek.wasilewski@bager.com.pl

Adam
Sikora

Specjalista ds. Handlowych


509 894 258
adam@bager.com.pl

Piotr
Pietrak

Specjalista ds. Handlowych


602 374 097
pietrak.p@bager.com.pl

Andrzej
Polaczkiewicz

Specjalista ds. Handlowych


607 855 996
andrzej.p@bager.com.pl

Dawid
Sosnowski

Specjalista ds. Handlowych


603 937 200
sosnowski.d@bager.com.pl

AKTUALNOŚCI

work
BAGER - NOWA SIEDZIBA

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszej nowej siedziby.

Nowoczesny budynek powstał w Chudowie przy ulicy Topolowej 1 "O", gdzie można wygodnie dojechać zarówno z autostrady A1 jak i autostrady A4.
Duży magazyn, wygodny parking oraz klimatyzowane pomieszczenia znacznie poprawiają komfort obsługi naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy.

work
KONSERWACJA OKRESOWA – WYMIANA FILTRÓW I OLEJU

W swojej ofercie posiadamy większość niezbędnych filtrów, olei, jak i innych materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do prawidłowej pracy wózków widłowych jak i maszyn budowlanych.


work
BAGER NA TARGACH INTERMAT

Przedstawiciele firmy BAGER jak zawsze mieli ogromną przyjemność gościć na targach intermat weryfikując najnowsze rozwiązania z branży podczas spotkań i pokazów z wiodącymi producentami i dostawcami sprzętu i rozwiązań technicznych.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy bądź kontakt telefoniczny lub osobisty.

BAGER

(32) 238-63-23

bager@bager.com.pl

http://www.bager.com.pl

ul. Topolowa 1 "O", 44-177 Chudów

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ